• česky
  • english
  • deutch
  • rusky
  • slovensky

Firemní akce a konference

Everesta, s.r.o.


Pro firmy a organizace pořádáme:
rozvojové teambuildingové akce, zážitkové programy,
konference, inspirativní setkání s osobnostmi, firemní akce.

Pro více infromací kontaktujte:

Bc. Michaela Tomancová, DiS.
+420 733 373 058
michaela.tomancova@everesta.cz


Rozvojové programy (teambuilding a zážitky)

Naše teambuildingové a zážitkové programy jsou vždy zaměřeny na rozvoj účastníků. Pomocí cílených aktivit připravených ve spolupráci se zkušenými kouči a psychology účastníci rozvíjejí znalosti a dovednosti v potřebných oblastech.

Koučové a psycholog jsou obvykle součástí rozvojového programu a používané aktivity připravujeme na míru konkrétní skupině lidí tak, abychom využili učební efekt „nepohodlí“, ale současně zajistili bezpečí všech.

 

Konference a firemní akce

logo inspirativních manažerských konferencí Ven z krabiceNaší vlajkovou lodí na poli konferencí je série našich vlastních konferencí Ven z krabice. Smyslem těchto oblíbených konferencí je inspirovat, umožnit majitelům a manažerům firem vystoupit na jeden den z každodenní rutiny a přemýšlet o své firmě a o tom, co by se dalo řešit nově a jinak.

Pravidelně pořádáme také kongresy a konference pro naše klienty, jako jsou např. mezinárodní konference "Pojďme do toho společně" nebo lékařské kongresy "Podzimní" a "Mikulášský".

Kromě rozvojových programů a klasických konferencí organuzijeme pro klienty také akce, které jsou připravovány za odměnu pro zaměstnance a klienty - různé firemní akce, zážitky, adrenalinové programy, výjezdní porady, nebo také městské slavnosti apod.

Kontaktujte nás:

Konference VZK8

kalendář akcí
Zanechte nám zprávu